Április - 2020
H K S C P S V
  01 02 03 04 05
06 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  
Pedagógusnapi kitüntetések| 2007.06.04.

2007. június 1-jén ünnepélyes keretekközött Dr. Mészáros Tamás rektor átadta a Pedagógusnapi kitüntetéseket az Egyetem oktatóinak és dolgozóinak.

A Magyar Felsőoktatásért Emlékplakett ez évi kitüntetettjei:

  • Lévayné dr. Lakner Mária (Központi Tanulmányi és Informatikai Iroda)
  • Dr. Masenko Mavi Viktor (Közigazgatástudományi Kar, Nemzetközi és Európai Jogi Tanszék)
  • Róth Józsefné dr. (Közgazdaságtudományi Kar, Statisztika Tanszék)
  • Dr. Szalai Zita (Kertészettudományi Kar, Ökológiai és Fenntartható Gazdasági Rendszerek Tanszék)

Nagyváthy János-díjban részesült:

  • Dr. Terbe István (Kertészettudományi Kar, Zöldség- és Gombatermesztési Tanszék)

„Az év oktatója 2007” kitüntetésben részesültek:

  • Dr. Ács Nándor (Közigazgatástudományi Kar, Alkotmányjogi Tanszék)
  • Dr. Benczes István Zsolt (Közgazdaságtudományi Kar, Világgazdasági Tanszék)
  • Dr. Ernyes Éva (Közgazdaságtudományi Kar, Matematika Tanszék)
  • Firtha Ferenc (Élelmiszertudományi Kar, Fizika és Automatika Tanszék)
  • Friedrich László (Élelmiszertudományi Kar, Hűtő- és Állatitermék Technológia Tanszék
  • Gecséné Tar Imola (Tájépítészeti Kar, Kertművészeti Tanszék)
  • Dr. Halász Iván (Közigazgatástudományi Kar, Nemzetközi és Európai Jogi Tanszék)
  • Kecskés András (Tájépítészeti Kar, Kertművészeti Tanszék)
  • Kis Gergely (Gazdálkodástudományi Kar, E-Business Kutatóközpont)
  • Dr. Lukács János (Gazdálkodástudományi Kar, Pénzügyi és Számviteli Intézet, Pénzügyi Számvitel Tanszék)
  • Dr. Moksony Ferenc (Társadalomtudományi Kar, Szociológia és Társadalompolitika Intézet
  • Némethy Zoltánné dr. (Kertészettudományi Kar, Zöldség- és Gombatermesztési Tanszék)
  • Pusztai Péter (Kertészettudományi Kar, Ökológiai és Fenntartható Gazdasági Rendszerek Tanszék)
  • Dr. Zsinka László (Társadalomtudományi Kar, Nemzetközi Tanulmányok Intézete)

„Az év dolgozója 2007” kitüntetésben részesültek:

  • Farkas Gáborné (Közigazgatástudományi Kar, Államigazgatási Tanszék)
  • Fodor Sándorné (Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság, Főigazgatói Hivatal, Humán Erőforrás Iroda)
  • Gerenday Ágnes (Kertészettudományi Kar, Matematika és Informatika Tanszék)
  • Illésné Tamásovics Olga (Központi Tanulmányi és Informatikai Iroda)
  • Izsákné Hegedüs Gyöngyi (Tájépítészeti Kar, Dékáni Hivatal)
  • Kontár Jenőné (Informatikai Szolgáltató Központ, Oktatástechnikai Osztály)
  • Ruschel Rita (Gazdálkodástudományi Kar, Marketing és Média Intézet)
  • Sárváriné Szőllősi Márta (Élelmiszertudományi Kar, Sör- és Szeszipari Tanszék)
  • Szabó Irén (Közgazdaságtudományi Kar, Emberi Erőforrások Tanszék)
  • Szivi Józsefné (Központi Könyvtár)
  • Török Krisztina (Társadalomtudományi Kar, Nemzetközi Tanulmányok Intézet)

A kitüntetetteknek gratulálunk!

Utolsó frissítés: 2018.11.30.