Hallgatói nagykövetünk

Turizmus vendéglátás - alapképzés

Nagy Linett

Turizmus vendéglátás alapszakos hallgató

“A Corvinus sokféle diákszervezetnek ad otthont, így mindenki megtalálhatja a számára legideálisabbat. Én is megtaláltam a sajátom, ezzel rengeteg új szakembert ismerhettem meg, valamint egy összetartó közösség tagjává válhattam.

Témák, melyben kérhetitek Linett segítségét:

• Általános információk a szakról
  • Diákszervezetek (Tourism Club)
  • Rendezvényszervezés
  • Szabadidős tevékenységek (művészet)

E-mail cím: linett.nagy@stud.uni-corvinus.hu

Csikós Zsófia

Turizmus vendéglátás alapszakos hallgató

“Olyan embereknek ajánlanám a turizmus specializációt, akik érdeklődnek a rendezvényszervezés, a vendéglátás és gasztronómia, valamint a szállodaipar világa iránt. Továbbá nyitottak a különböző kultúrák megismerésére, idegen nyelvek elsajátítására és nemzetközi kapcsolatok kiépítésére, illetve előnyben részesítik a gyakorlatorientált, projektalapú oktatást. Előny, ha extrovertált, kommunikatív személyiséggel rendelkezel, akár egy igazi csapatjátékos vagy, hiszen a kurzusok alkalmával aktuális, valós turizmusos problémák elemzésével és megoldásával kell foglalkoznotok különböző csoportmunkák formájában.

Turizmus szakon a két szakmai gyakorlati félévnek köszönhetően lehetőségünk nyílik arra, hogy belföldön és külföldön is szerezzünk egy-egy félévnyi munkatapasztalatot.”

Témák, melyben kérhetitek Zsófia segítségét:

• Általános információk a szakról
  • Diákszervezetek: Tourism Club of Corvinus
  • Szabadidős tevékenységek: sport és művészet, újságírás és fotózás
  • Szabadon választható tárgyak:szakmai közép német és angol, üzleti gazdaságtan, szabadidő és turizmust
  • Demonstrátorság
  • Demonstrátori közösség

E-mail cím: zsofia.csikos@stud.uni-corvinus.hu

Az alábbi témákkal kapcsolatban pedig a felvi.corvinus@uni-corvinus.hu e-mail címen érdeklődhettek:

• általános tájékoztatás, segítség,
  • pontszámítás,
  • határidők,
  • felvételi/szintfelmérő vizsga,
  • felvételi felkészítő,
  • mesterképzési felvételihez kreditelismerési eljárás, stb.

Budapesti Covinus Egyetem

Kövess minket!

Felvételivel kapcsolatos technikai kérdésed van? – felvi.corvinus@uni-corvinus.hu

Hungary 1093 Budapest Fővám tér 8.

GEN.:2024.04.25. - 02:32:35