Az Indexen olvashatunk a Corvinus Boost Programjáról
A résztvevő hallgatók is megosztották tapasztalataikat abban a cikkben, amely a diákok vállalkozásindítását segítő, májusban zárult programunkat mutatja be.
A Corvinus Egyetemen régóta szorosan összefonódik az oktatás, a gyakorlati munka, valamint a vállalati és más külső partnerszervezetekkel közösen történő kutatás-fejlesztési és innovációs tevékenység. Ennek építését, koordinációját és kezelését a Vállalati és Intézményi Kapcsolatok (VIK) végzi.
A résztvevő hallgatók is megosztották tapasztalataikat abban a cikkben, amely a diákok vállalkozásindítását segítő, májusban zárult programunkat mutatja be.
Új dizájnt kapott a Budapesti Corvinus Egyetem főépületének legnagyobb előadóterme – az MBH Bank és az egyetem hosszú távú együttműködésének jelképeként.
A Corvinus-OTP Bank együttműködés tovább bővíti az egyetem kapcsolatrendszerét a meghatározó magyarországi vállalatokkal, amelynek révén a corvinusos diákok közvetlen tapasztalatokat szerezhetnek az üzleti szektorról, az ott felhalmozódó gyakorlati tudásról és a piaci igényekről.
Több mint kétszáz állásajánlat közül lehet válogatni a Corvinus Egyetem idei karrierexpóján április 24-én és 25-én.
A Corvinus célja, hogy tudásmegosztással, nemzetközi kapcsolataival részt vállaljon a Budapest előtt álló lehetőségek kiaknázásában és a kihívások leküzdésében. A tegnap aláírt csatlakozással az egyetem aktívan hozzá kíván járulni Budapest és a fiatalok jövőjének alakításához, a fenntarthatóság és az innováció ösztönzéséhez.
A Corvinus Boost Program – a Corvinus Vállalkozói Platform által működtetett – tájékoztató és csapatépítő rendezvénnyel indult a Gellért Campuson.
2024. március 19-én az EY ünnepélyesen is átadta az Egyetem megújult közösségi terét a Főépület 3. emeletén.
A munkahelyi sokszínűségről, egyenlőségről és jólétről tartott közös panelbeszélgetést a magyar vállalkozásvezetőket tömörítő Hungarian Business Leaders Fórum és a Budapesti Corvinus Egyetem.