DSG félévzáró party Budapesten és 2024-es oktatói találkozó Passauban

Most már kezdődhet a jól megérdemelt nyári szünet!

Június 13-án a Corvinus DSG program több mint 80 vendéggel ünnepelte a hagyományos félévzáró party-t (Semesterabschlussparty, azaz S.A.P.) a Corvinus Egyetem C épületének tetőteraszán. A jelenlegi hallgatók mellett partnereink, oktatóink és öregdiákjaink számos képviselője is eljött a nyári szünet előtti utolsó nagy Corvinus DSG rendezvényre. A DSG igazgatója, Loretta Huszak beszámolója és az új DSG oktatókkal tartott nyári beszélgetés után a vendégek jó zene és finom ételek mellett élvezhették a naplementét.

A kiváló nemzetközi egyetemi oktatás aligha képzelhető el az oktatók és professzorok közötti állandó személyes párbeszéd nélkül. A rendszeres oktatói találkozók ezért fontos részét képezik a DGS programban való együttműködésnek. Július első hetében ismét találkoztak a német és magyar oktatók Passauban. Ismertették a hallgatói létszámra vonatkozó statisztikai adatokat, és beszámoltak az elmúlt tanév eseményeiről.

GEN.:2024.07.17. - 18:42:39