Együttműködés a Bécsi Orvostudomány Egyetem Egészség Közgazdasaságtan Tanszék és a Corvinus Egészségpolitika Tanszék között

2022. szeptember 28-án a Budapesti Corvinus Egyetem Egészségpolitika Tanszék oktatói Bécsbe látogattak a Bécsi Medical University of Vienna intézményébe, ahol egy tudományos workshop került megrendezésre a két tanszék kutatói, oktatói és PhD hallgatói bevonásával.

A kutatási workshop célja elősegíteni a nemzetközi egyetemek, illetve az egészségügyi közgazdaságtan és a egészségpolitika tanszék közötti együttműködést és hálózatépítést az ismeretek megosztását és az együttműködés révén, az intézményi kapacitások javítása érdekében.

A nemzetközi rendezvény keretében a két tanszék kutatói ismertették tudományos területeiket és a legfrissebb kiemelkedő kutatási eredményeiket. A sikeresen zárult workshop végén pedig a két tanszék a közös együttműködést és kutatást tűzte ki célul.

GEN.:2024.06.30. - 15:21:05