Tudatos élet, önismeret és közösség – február 7-én újra FÉKPéntek!
A FÉK (Fiatalok az Élet Küszöbén) diákszervezet ismét egy olyan témával készül, amely a mindennapokban talán háttérbe szorul, pedig kulcsfontosságú egy felnőtt életben: a tudatos életvezetés és önismeret kerül fókuszba a következő FÉKPénteken.„Belső határok és külső hatások: Hogyan éljünk tudatosan?” – ezzel a kérdéskörrel várnak minden érdeklődőt.
Dátum: február 7, 17:30
Helyszín: Fórum (1061 Budapest, Paulay Ede utca 22.)
A program során szó lesz arról, hogy mennyire számítanak az egyéni erősségek és gyengeségek, honnan érdemes eredeztetnünk az identitásunkat és melyek azok a tényezők az életünkben, amelyek valóban a mi hatáskörünk alá esnek.
A FÉKPéntek nemcsak egy beszélgetés, hanem egy közösségi élmény is: az este közös vacsorával indul, és nyereménysorsolással zárul, a laza hangulatról pedig az XBOX és a társasjátékok gondoskodnak.
Az esemény ingyenes, hozd el a barátaid is!
A kapuk 17:30-kor nyílnak, tárt karokkal vár a FÉK!