Ugrás a fő tartalomra
Vissza a hírekhez

A Corvinusé lett a legütősebb teniszcsapat

2021-12-15 07:38:18

December elején rendezték meg az egyetemek számára kiírt I. Széchenyi István Tenisz Kupát, ahonnan a Corvinus hozta el a legütősebb csapat díját.

A kétnapos verseny célja a tenisz népszerűsítése volt az egyetemisták körében, ezért az amatőr kategória mellett profi kategóriában is jelentkezhettek azok a hallgatók, akik az MTSZ felnőtt ranglistáján is szerepelnek.

A férfi amatőr versenyben Majerusz Ádám hallgatónk 3. helyezést ért el, míg a nők között szintén az amatőrök között Tóth Gréta hallgatónk második lett.

Mivel a 150 indulóból 34 corvinusos volt, így a MEFS legütősebb kupáját a Corvinus hozhatta el. A kupát a MEFS főtitkára, Juhász Péter adta át hétfőn Vladár Csaba sportközpont vezetőnek.

Gratulálunk minden indulónak és köszönjük az aktív részvételt!