Tervezz plakátot az AI segítségével értékes nyereményekért!

2024-05-06 15:59:00

Mutasd meg, hogy jobban használod az AI-t mint mi! Tervezz olyan plakátot az AI segítségével, amivel a Corvinus Egyetem mesterszakjait népszerűsíthetjük. Töltsd fel a munkád 2024. április 22 és május 13 között, és nyerj!

Ha szeretsz a mesterséges intelligenciával kísérletezni, akkor neked szól az Egyetem által szervezett plakát verseny.

Feladat

1. Írj egy szlogent angolul a mesterszakok népszerűsítésére!
  2. Készíts plakátot mesterséges intelligencia segítségével, PDF formátumban (420×594 mm) töltsd fel.
  3. A pályamunkák mellé kérjük, küldd el a képet logó és feliratok nélkül, valamint a mesterséges intelligencia nevét, amivel dolgoztál, és a promptokat.

Töltsd fel a pályamunkádat ezen a linken, és olvasd el a további tudnivalókat!

Fontos tudnivalók

• Előny, ha tiszteletben tartod az egyetem arculatát, használod a színeit, de nyugodtan legyél kreatív.
  • Információkat a mesterszakokról itt találsz: kattints ide.
  • Az egyetem logóit és az arculati kézikönyvet itt éred el: kattints ide.
  • Legfeljebb 3 pályaművet küldhetsz be, de egy e-mail címet használva csak egyszer küldheted el a munkádat.

Nyeremény

Fődíj: A nyertes plakát beküldője Segway-Ninebot KickScooter F2 Plus Elektromos rollert nyer.

Közönségszavazás: A legjobb beküldött plakát közönségszavazásra kerülnek. A közönségdíjas plakát beküldője 1 Amazon Kindle 2022, 16 GB, fekete Ebook olvasót nyer.

Sok sikert és eredményes pályázást kívánunk!

GEN.:2024.07.18. - 11:20:50