Foglalj időpontot tanulmányi ügyintézéshez!

2022-11-25 10:08:07

Ha úgy érzed, a problémád megoldásához kevés az órák közti szünet, vagy szeretnél nyugodtabb körülmények között beszélni egy tapasztalt tanulmányi ügyintézővel, akkor örömmel értesítünk, lehetőséged van időpontot foglalni tanulmányi adminisztrációs tanácsadásra.
Corvinus Épület

A funkció tesztje a budapesti képzési helyen tanuló, nappali munkarendű, magyar nyelvű képzések hallgatói körében indul is.

Milyen esetekben kereshetsz minket?

Tanulmányi előmenetellel kapcsolatban:

• teljesítettél-e minden tárgyat, hogy lezárhasd a tanulmányaidat,
  • elmaradtál egyes tárgyakkal, hogyan hozd be a lemaradást.

Ez az első vizsgaidőszakod:

• milyen adminisztratív kötelezettségeid vannak vizsga előtt, vizsga után,
  • milyen következményekkel jár, ha nem sikerül egy tárgyat teljesíteni,
  • nem vagy megelégedve a szerzett érdemjeggyel, hogyan javíthatod.

Úgy érzed, nem a helyeden vagy:

• hogyan tudsz képzést váltani,
  • hogyan/meddig tudod tanulmányaidat szüneteltetni.

A tanácsadásra időpontfoglalás útján kell jelentkezni, az alábbiak szerint:

1. A MyCorvinus Hub-ba belépés után az Intéz Online! rendszerbe továbbnavigálva az “Új időpontfoglalás indítása” gomb megnyomása után átirányítunk az időpontfoglaló felületre, ahol el tudod végezni a foglalást. Kérjük, hogy a “Megjegyzések” mezőbe írd be, hogy pontosan milyen ügyben szeretnél időpontot foglalni.
  2. Az időpontfoglalásról visszaigazoló email-t fogsz kapni az egyetemi e-mail címedre (keresztnév.vezetéknév@stud.uni-corvinus.hu). Innen tudod majd esetlegesen módosítani, vagy lemondani is az időpontot.
  3. Az Intézd Online! oldalon ezzel párhuzamosan indítunk neked egy ügyet. Itt szintén megtalálod a foglalás részleteit. Szükség esetén itt tudsz majd előzetesen kommunikálni az ügyintézővel.
  4. A kiválasztott időpontban az illetékes tanulmányi ügyintéző kollégánk vár tanulmányi tanácsadásra az E. épület 187-es irodába.

Segítség az időpontfoglaláshoz képernyőképekkel:

• 1. Az időpontfoglalás lehetőségét jelenleg legalsó szócikként találod meg az Intéz Online! felületen:
  • 2. Az időpontfoglalás felülete:
  • 3. Az alábbi megjelölt mezők kitöltése kötelező, kérjük, hogy az egyetemi e-mail címed add meg, a megjegyzésbe pedig azt a témát, amivel kapcsolatban tanácsadást szeretnél kérni:
  • 4. A naptárbejegyzésen és a visszaigazoló e-mailen túl új ügy is létrejön az időpontfoglalásról:
GEN.:2024.07.20. - 11:13:36