Győztek vízipólósaink az ELTE ellen

2022-04-04 08:50:51

Heroikus küzdelemben, négygólos hátrányból felállva, büntetőpárbaj után 18-16-os győzelemmel zártuk az utolsó selejtező mérkőzésünket.

A korábbi versenykiíráshoz képest bő 1 órás csúszással kezdődött a mérkőzés, ami érezhetően negatívan hatott a csapat koncentrációjára. Sok hibával, néha fegyelmezetlenül játszottunk, de a legfontosabb pillanatokban helyén volt a szívünk.

Martin Manhertz vezérletével, aki kapusként nem csak hálóőr szerepkörben, hanem a büntetők értékesítésében is jeleskedett, először döntetlenre mentettük a találkozót, majd az egyetemi szabályoknak megfelelően büntetőpárbajban megnyertük azt.

Gólszerzőink: Manhertz M. 6, Sebestyén M., Szőke B. 3-3, Szepes Á. 2, Hajas D., Holubecz B., Baross P., Kapronczay M. 1-1.

A selejtező kör ezzel lezárult számunkra, hibátlan mérleggel megnyertük a csoportunkat, így a májusi Miskolcon megrendezendő helyosztókat egy pihenőnappal kezdhetjük.

Tartsatok velünk addig, és akkor is!

Hajrá, Corvinus!

GEN.:2024.07.01. - 14:18:47