Legyél a Magyar PR Szövetség tagja és vegyél részt szakmai programokon!

2023-10-13 13:52:00

A Magyar PR Szövetség (MPRSZ) lehetővé teszi a hallgatói jogviszonnyal rendelkező fiataloknak a diáktagságot.

A diák tagoknak ugyanolyan jogaik vannak a szövetségben, mint a teljes jogú tagoknak (kivéve a szavazati jogot), és még tagsági díjat sem kell fizetniük. Diák tagként jogosult vagy „A Magyar Public Relations Szövetség Diák Tagja” címet is használni. A tagság arra is lehetőséget ad, hogy az MPRSZ által szervezett programokat a diákok ingyenesen vagy kedvezményes áron tudják igénybe venni.  A programok csak magyar nyelven érhetők el.

Jelentkezz ezen a linken!

A Magyar PR Szövetség számára kiemelten fontos az oktatás és a fiatalok támogatása. A fiatalokat megcélzó programok közül említésre méltó a Next Generation PR World Cup hazai előselejtezője, ahol 35 év alatti fiatalok versenyezhetnek, illetve a PREXÁ-n az “Utánpótlás szakember” kategória díj is szintén 35 év alatti PR szakembereknek.

További részletekről itt tájékozódhatsz.

GEN.:2024.07.20. - 09:27:34