Már lehet jelölni, idén kik kapják a legjobb tanuló és sportoló díjakat

2022-10-13 09:31:45

Minden egyetemi polgár javasolhat kiemelkedő hallgatókat „Az Év Kiemelkedő Sportolója és Az Év Kiemelkedő Sportcsapata”, valamint a „Pro Universitate” díjakra.
Corvinus Ambassador

Az Év Kiemelkedő Sportolója és Az Év Kiemelkedő Sportcsapata díjjal azon hallgatóit szeretné az Egyetem jutalmazni, akik nemcsak tanulmányaikban nyújtottak több éven át kimagasló teljesítményt, hanem sporttevékenységükkel is gazdagították az Egyetem eredményeit. A Pro Universitate díj célja pedig, hogy azon végzősök eredményeit ismerje el, akik a tanulmányaik mellett tudományos, közösségépítő tevékenységükkel vagy éppen tanulmányi versenyen elért sikereikkel bizonyították rátermettségüket.

Jelölési időszak: 2022. október 13. 10.00 – 2022. október 20. 16.00

A díjakra bármely munkavállaló vagy hallgató jelölheti az általa alkalmasnak tartott és a jelölés feltételeinek megfelelő hallgatót. Erre a Neptunon az Ügyintézés/Kérvények menüpontban „Az Év Kiemelkedő Sportolója és Sportcsapata jelölés 2021/22 tanév”, valamint „Pro Universitate díj jelölés 2021/22 tanév” kérvényeken keresztül van lehetőség.

A részletes feltételeket a felhívások tartalmazzák.

GEN.:2024.07.20. - 02:18:56