Hallgatóinkat díjazták Az Év Egyetemi Sportolója gálán

2022-12-09 16:09:00

Az eseményen a világversenyeken kitűnően szereplő egyetemistákat díjazták.

Megtartotta hagyományos Év Egyetemi Sportolója Díjátadó Gáláját a Magyar Egyetemi – Főiskolai Sportszövetség (MEFS).

A Budapesti Corvinus Egyetem hallgatói közül Az Év Egyetemi Sportolója elismerésben részesült Patakfalvy Luca és Patakfalvy Csenge, akik az Európai Egyetemi Játékokon taekwondo sportágban arany- és ezüstérmet szereztek, míg Máthé Bence Barnabás cselgáncs sportágban szintén ezüstérmet szerzett Lodzban.

Pető Adél harmadik helyezést ért el kajak-kenu sportágban K-4 500 méteren a lengyelországi Bydgoszcz városában megrendezett Egyetemi Világbajnokságon 2022 szeptemberében.

Emellett egyetemi magyar bajnok és az Európai Egyetemi Játékokon bronzérmes vízilabdacsapatunk is átvehette az elismerést. Szívből gratulálunk hallgatóinknak!

GEN.:2024.07.20. - 18:37:00