Szeptember végén a Corvinusra látogatott az Intesa Sanpaolo Csoport igazgatótanácsának elnöke

2022-10-27 11:14:55

Gian Maria Gros-Pietro a digitális transzformáció és a fenntarthatóság témakörében adott elő.

Szeptember végén a Budapesti Corvinus Egyetemre látogatott és adott elő digitális transzformáció és fenntarthatóság témában az Intesa Sanpaolo Csoport igazgatótanácsának elnöke, Gian Maria Gros-Pietro.

Az Intesa Sanpaolo Csoport delegációját Dr. Anthony Radev, a Corvinus Egyetem elnöke és Prof. Dr. Zsóka Ágnes rektorhelyettes asszony fogadta. A látogatás keretében az előadás előtti állófogadáson részt vett továbbá Dr. Simák Pál, az Intesa Sanpaolo Csoport magyarországi leányvállalatának, a CIB Bank Zrt.-nek a vezérigazgatója, valamint Baranyai Dávid, a Budapesti Corvinus Egyetem Vállalati és Intézményi Kapcsolatok részlegének igazgatója.

Elnök úr előadása során a hallgatók a kettős átalakulással (digitális és fenntarthatósági) sikeresen megbirkózó vállalatok által tapasztalt szinergikus hatásokról és az ISP Group egyedi megközelítéséről szerezhettek ismereteket, valamint a prezentáció végén kérdéseiket is feltehették a témában.

GEN.:2024.07.20. - 09:20:33