Hallgatói nagykövetünk

Egészségpolitika, tervezés és finanszírozás – mesterképzés

Polyák Dóra

Egészségpolitika, tervezés és finanszírozás mesterszakos hallgató

„Elsősorban azoknak ajánlom az egészségpolitika mesterszakot, akik meg szeretnék ismerni az egészségügyi rendszer működését, közgazdaságtani ismérveit.

Nem számít, hogy milyen hátterű vagy, legyen szó akár egészségügyi, társadalomtudományi vagy gazdasági területről, ezen szakon megtanítanak mindent, ami ahhoz szükséges, hogy átlásd az egészségügyi rendszert és a finanszírozási döntésekhez szükséges eszköztárat.

Az egészségügyi közgazdaságtan területe viszonylag fiatal, és dinamikusan növekszik, ezáltal a szak elvégzése után sok szektorban könnyebb az elhelyezkedés.

Angolul tanulunk, nemzetközi környezetben, ezáltal akár a külföldi munkaerő piacon is könnyen helyt fogunk tudni állni.

A szak nagyon kedvelt külföldi hallgatók körében is, ezáltal széles kapcsolati hálót lehet kiépíteni, amíg az ember itt tanul.

Tanulás mellett rengeteg külföldi lehetőség, Erasmus részképzési ösztöndíjak közül választhatsz.”

Témák, melyben kérhetitek Dóra segítségét:

• Külföldi lehetőségek

• Alap és mesterszakos felvételi jelentkezéssel kapcsolatos információk

• Egyetemi diákélet

Email: dora.polyak@stud.uni-corvinus.hu

Az alábbi témákkal kapcsolatban pedig a felvi.corvinus@uni-corvinus.hu e-mail címen érdeklődhettek:

• általános tájékoztatás, segítség,
  • pontszámítás,
  • határidők,
  • felvételi/szintfelmérő vizsga,
  • felvételi felkészítő,
  • mesterképzési felvételihez kreditelismerési eljárás, stb.
GEN.:2024.07.27. - 13:25:44