Hallgatói nagykövetünk

Regionális és környezeti gazdaságtan - mesterképzés

Ferenczi Annamária

Regionális és környezeti gazdaságtan mesterszakos hallgató

“Számtalan ismeretségre tettem szert, továbbá életre szóló barátokat szereztem. Emellett a Corvinus értékrendet, kritikus gondolkodást és új perspektívákat adott, ami elengedhetetlen egy fiatal, ambiciózus, világra nyitott hallgató számára meglátásom szerint. Ennek köszönhetően másképpen szemlélem a környezetemet: ez ablakot nyitott egy olyan világra, ahol a gyakorlatban és a való életben azonnal alkalmazható tudást kapok. Mindemellett megannyi emlékkel és élménnyel gazdagodtam már az első félév során. Kiemelném ezenkívül az ösztönző és kooperatív támogatást az egyetem részéről, ugyanis sportolóként különösen fontos, hogy a közös munka gyümölcsöző legyen és a befektetett energia megtérüljön. ”

Témák, melyben kérhetitek Annamária segítségét:

• Általános tudnivalók a szakról
  • Általános tanácsadás
  • Kedvezményes tanulmányi rend

Email: annamaria.ferenczi@stud.uni-corvinus.hu

Az alábbi témákkal kapcsolatban pedig a felvi.corvinus@uni-corvinus.hu e-mail címen érdeklődhettek:

• általános tájékoztatás, segítség,
  • pontszámítás,
  • határidők,
  • felvételi/szintfelmérő vizsga,
  • felvételi felkészítő,
  • mesterképzési felvételihez kreditelismerési eljárás, stb.
GEN.:2024.07.27. - 13:27:32