CORVINUS - A jövő Campusa!

Mi történik a Ménesi úton? - Megmutatjuk II.

2020-ban lehetőséget kaptunk arra, hogy megálmodjuk azt az épületet, ami a Corvinus számára a jövő Campusát jelenti. A felújítást folyamatosan követjük, íme az utolsó hetek eseményei.

A projekt gazdája az Egyetemet fenntartó Maecenas Universitatis Corvini Alapítvány, az épületet pedig hosszú távon az Egyetem fogja használni. Így a lehetőségeket az Alapítvány biztosítja, a víziót és szakmai programot pedig az Egyetem álmodja meg.

Az elmúlt hetekben folyamatosan zajlanak a bontási munkák, többek között egy 130 tonna teherbírású, 20 méteres darut is használt a felújítás kivitelezője, a Market építő Zrt.

Mitől válik az épület a jövő Campusává? A hely…

…egy LABORATÓRIUM, amely teret ad az ötleteinknek és a kísérletezésnek.

…egy JÁTSZÓTÉR, ahol megkaphatjuk a kezdőlökést az innovációhoz vezető úton, értékelik az új megközelítéseket, sőt még hibázni is lehet.

…egy FÉSZEK, ahol kapcsolódhatunk egymáshoz, megoszthatjuk gondolatainkat és csak a teljesítmény számít függetlenül attól, hogy ki honnan jött.

…egy AJTÓ, melyen átlépve egyszerre vannak jelen a legkorszerűbb technológiák és az évszázados léptékű hagyományok.
GEN.:2024.04.26. - 06:27:52