Stephen Osborne nyilvános előadása a Közpolitika Tanszéken

A Közpolitika Tanszék idei nemzetközi vendégelőadás sorozatának második előadója Stephen Osborne, a University of Edinburgh professzora, a közigazgatás tudományának világszerte elismert kutatója. Prof Osborne a Közpolitika Tanszék vendégeként december 7-én nyilvános előadást tart „Public service logic – balancing individual and public value creation in the public service ecosystem” címmel. Stephen Osborne a Public Management tudományterület talán legnagyobb globális szervezetének, az International Research Society for Public Managementnek (www.irspm.org) az alapító elnöke és egyik legnagyobb hatású kutatója; emellett egyetemünk díszdoktora, a Közpolitika Tanszék rendszeres vendégoktatója.

Az előadásra mindenkit szeretettel vár a tanszék december 7-én, csütörtökön 13.40-kor a Sóház 1. előadóban.

GEN.:2024.06.30. - 15:29:19