A The Economist elérhető online

Örömmel tudatjuk, hogy 2024 februárjától előfizetés keretében online elérhető a The Economist magazin.

A jól ismert brit hetilapot 1843-ban alapították, tartalmában az alábbi témákra fókuszál: aktuális események, nemzetközi üzleti élet, politika, műszaki tudományok és kultúra.

A Corvinus Egyetem minden tagja jogosult az online elérésre. A jelenlegi előfizetés tartalma:

• A teljes tartalom elérése
  • Hírlevelek – vélemények
  • Digitális archívum a kutatás támogatására
  • Podcastok és kommentált cikkek
  • Élő digitális események

A hozzáférés az egyetem domain-jein keresztül biztosított; regisztrálni az alábbi e-mailcím-domainnel tudnak: @uni-corvinus.hu vagy @stud.uni-corvinus.hu.

A regisztráció lépései:

1. A The Economist website-on keresse az alábbi linket: myaccount.economist.com/s/login/SelfRegister – az intézményi e-mailcímét adja meg.
  2. A megadott -e-mailre válaszlevél fog érkezni az no-reply@economist.com címről az alábbi tartalommal: „You’ve been given an Economist subscription”, az ebben lévő linkre kattintva tudja aktiválni az e-mailcímét.
  3. Visszairányítja a rendszer az Economist.com oldalra, s máris hozzáfér a tartalomhoz.

További technikai információk az alábbi pdf-ben olvashatóak. (The Economist).

Kellemes olvasást kívánunk!

GEN.:2024.07.17. - 16:33:27