A Sádt Győző Alapítvány pályázatot hirdet

A Sádt Győző Alapítvány az idei évben is pályázott és nyert 8 fő Corvinusos hallgató nyelvvizsgadíjának kifizetésére.

A Sádt Győző Alapítvány az idei évben is pályázott és nyert 8 fő Corvinusos hallgató nyelvvizsgadíjának kifizetésére.

RÉSZLETEK:

A Sádt Győző Alapítvány – közhasznú szervezet – pályázatot hirdet a Corvinus Egyetem II., III. éves és mesterszakos hallgatói részére.

Az alapító okirat értelmében nem pályázhatnak az első éves illetve a végzős mesterszakos hallgatók.

A pályázat elbírálásakor a kuratórium előnyben részesíti:

– akiknek tanulmányi eredményük megfelelő

– akiknek szociális helyzetük indokolja

– akik közösségi munkát vállalnak

– akik a tanulás mellett szakmai vagy egyéb munkát végeznek.

A pályázat tartalma:  Nincs formanyomtatványa az alapítványnak.

– A/4-es lapon benyújtandó kérelem, részletes, bemutatkozó önéletrajz, tanulmányi eredményeket, szociális helyzetet igazoló dokumentumok másolatai, közösségi munkát, munkavégzést igazoló dokumentumok.

A pályázat beérkezési határideje a kért dokumentumokkal e-mailen, postán vagy személyesen

2022.  április   08.

Cím: Sádt győző Alapítvány,   1114 Budapest, Bartók Béla út 60.

Az eredményhirdetés helyéről és idejéről a nyertes pályázókat a kuratórium értesíti

GEN.:2024.07.27. - 12:32:55