Dudlák Tamás PhD disszertációvédése

„A közeli kelet: Törökország és iraki Kurdisztán kapcsolatának átalakulásai (1991-2017)” című doktori értekezés védése.
2022.03.16. 14:00
1093. Budapesti Corvinus, Egyetem
E épület
Információ: eszter.viragh@uni-corvinus.hu

A Budapesti Corvinus Egyetem Egyetemi Doktori Tanácsa nyilvános védésre bocsátotta Dudlák Tamás „A közeli kelet: Törökország és iraki Kurdisztán kapcsolatának átalakulásai (1991-2017)” című doktori értekezését.

A védés magyar nyelven zajlik.

Témavezető: Rostoványi Zsolt DSc, Rector emeritus, Corvinus

A Védési Bizottság tagjai:

Elnök: Vásáry István, DSc, akadémikus, ELTE
Titkár: Vékony Dániel, PhD, Corvinus

Bírálók:

• Egeresi Zoltán PhD, NKE
  • Pénzváltó Nikolett PhD, NKE

Tagok:

• Dévényi Kinga CSC, Corvinus
  • Szalai Máté PhD, Corvinus

Az értekezés és a védés anyagai megtekinthetők az Egyetem Repozitóriumában.

A 14/2021. számú Elnöki Testületi rendelkezés értelmében „Az eseményen történő személyes részvétel védettséget igazoló igazolvány vagy igazolás (elektronikus, vagy fizikailag előállított) meglétéhez kötött. Kérjük a résztvevőket, hogy a járványügyi helyzetre való tekintettel hozzák magukkal a védettséget igazoló dokumentumot. Az esemény során a kézfertőtlenítésre, a távolságtartásra és a maszkviselésre vonatkozó normák betartását előre is köszönjük.”

GEN.:2024.07.27. - 12:22:56