Farkas Xénia PhD disszertációvédése

Farkas Xénia doktorjelölt (Nemzetközi Kapcsolatok és Politikatudományi Doktori Iskola) „Visual Politics: Visual Political Communication On Social Media” című doktori értekezés védése.
2022.10.25. 16:00
1093. Budapest, Fővám tér 8.
E épület
Információ: eszter.viragh@uni-corvinus.hu

Információ:

A Budapesti Corvinus Egyetem Egyetemi Doktori Tanácsa nyilvános védésre bocsátotta Farkas Xénia doktorjelölt „Visual Politics: Visual Political Communication On Social Media” című doktori értekezését. A nyilvános ülésen minden résztvevő hozzászólhat, illetve kérdéseket tehet fel.

A védés angol nyelven zajlik.

Témavezető: Bene Márton Ákos PhD, Társadalomtud. Kut.közp., ÁJK, ELTE

A Védési Bizottság tagjai:

Elnök: Hajnal György PhD habil. Corvinus

Titkár: Metz Rudolf PhD, Corvinus

Bírálók: Sonnevend Júlia PhD, New School; Tóth Tamás PhD, Nemzeti Közszolgálati Egyetem

Tagok: Gyulai Attila PhD, Corvinus; Körösényi András DSc, Társadalomtudományi Kutatóközpont; Pál Gábor PhD, Nemzeti Közszolgálati Egyetem

Az értekezés és a védés anyagai megtekinthetők az Egyetem Repozitóriumában.

Az érdeklődők folyamatosan figyelemmel kísérhetik a várható és a lezajlott védéseket az Egyetem honlapján a Hírek-Események között, továbbá külön a PhD védések menüpontban is.

GEN.:2024.07.27. - 12:21:23