Kihívások a távoktatásban

Az Magyar Logisztikai, Beszerzési és Készletezési Társaság Oktatói tagozatának online beszélgetése
2021.02.18. 17:00
1093. Budapest, Fővám tér
Online esemény
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / judit.nagy@uni-corvinus.hu

Szervezők elérhetősége

Nagy Judit judit.nagy@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Operáció és Döntés Intézet / Ellátásilánc-menedzsment Tanszék
Egyetemi Docens / Associate Professor
E épület
Telefon: +36 1 482 5562

A 2020-as év nagy kihívást jelentett volt a logisztikai (felső)oktatás számára is. Az Oktatói tagozat a beszélgetésre számos olyan magyarországi egyetemről kért fel hozzászólókat, ahol logisztika, ellátásilánc-menedzsment oktatás folyik. A beszélgetésben részt vesznek a Corvinus, a Debreceni, a Széchenyi, a Pannon, a Miskolci, a Műszaki, a Károli és a Pécsi Tudományegyetem kollégái is.

corvinus

Célunk egy közös gondolkodás, a problémák, megoldási lehetőségek közös megismerése, megbeszélése, a legjobb gyakorlatok feltárása. Várunk mindenkit, aki oktat vagy érdeklik az oktatás kihívásai, és kíváncsi a legnagyobb hazai egyetemek gyakorlatára, vagy szívesen megosztaná tapasztalatát!

GEN.:2024.07.27. - 12:29:21