Sikeresen zárult az orientációs hét

2022-02-10 09:14:08

Az elmúlt héten beiratkoztak a mesterképzésre sikeresen felvételizők, valamint megvalósult a tavaszi félévben nálunk kezdő nemzetközi hallgatók onboardingja.

Ebben a szemeszterben Számvitel mesterszakra jelentkezhettek a képzésüket keresztfélévben megkezdő hallgatók, az ő beiratkozásuk mellett orientációs programokat tartottunk az Erasmus+, Study abroad és Preparatory course programok résztvevőinek a Hallgatói Szolgáltatások és az ESN közös szervezésében.  Minden csoportot tájékoztattunk az előttük álló feladatokról, az egyetem nyújtotta lehetőségekről, valamint megkapták a külön a számukra készült Onboarding Tájékoztató füzetet, amely részletesen tartalmazza a legfontosabb tudnivalókat az Egyetemről, mint a tanulmányi ügyintézés módja, a tanév időbeosztása, vagy a könyvtárral és a sportlehetőségekkel kapcsolatos információk.

Az első élmények

Ezúttal sem maradtak el az orientációs előadások, és természetesen a beiratkozók kaptak a corvinusos logózott termékeket tartalmazó csomagunkból is. ESN diákszervezet három napon át este 6tól Campus túrával várta azokat, akik szerették volna az épületeink minden szegletét megismerni, az integrációs eseményen pedig arra is volt lehetőség, hogy a Corvinus Közgáz Néptáncegyüttes táncbemutatóját és rövid néptáncoktatását követően közös körtánccal kezdjék meg friss hallgatóink a félévüket.

GEN.:2024.07.19. - 00:53:56