Mutasd meg, hogy jobban használod az AI-t, mint mi:

nap
óra
perc
másodperc

Tervezz egy plakátot az AI segítségével, amivel a Corvinus Egyetem mesterszakjait népszerűsíthetjük. Töltsd fel a munkád 2024. április 22. és május 13. között, és nyerj!

Ó
MP

Segway-Ninebot KickScooter F2 Plus

Fődíj

Amazon Kindle 2022, 16 GB

Közönségdíj

Feladat:

1.  Írj egy szlogent angolul a mesterszakok népszerűsítésére!
  2.  Készíts plakátot mesterséges intelligencia segítségével, PDF formátumban (420×594 mm) töltsd fel.
  3.  A pályamunkák mellé kérjük, küldd el a képet logó és feliratok nélkül, valamint a mesterséges intelligencia nevét, amivel dolgoztál, és a promptokat.

Fontos tudnivalók:

• Előny, ha tiszteletben tartod az egyetem arculatát, használod a színeit, de nyugodtan legyél kreatív.
• Információkat a mesterszakokról itt találsz: kattints ide.
• Az egyetem logóit és az arculati kézikönyvet itt éred el: kattints ide.
• Legfeljebb 3 pályaművet küldhetsz be, de egy e-mail címet használva csak egyszer küldheted el a munkádat.

A játék menete:

Zsűrizés
Az elkészült plakátokat szakmai zsűri értékeli és kiválasztja a győztest.
(A zsűri állapítja meg az értékelési szempontokat.)

A zsűri tagjai

Dr. Cosovan Attila Róbert, Kárpáti Andrea, Horváth Dóra, Valastyán Zsolt, Elisa Becker, Bublik Zita, Bálint Szautner

Nyeremény
Fődíj: A nyertes plakát beküldője Segway-Ninebot KickScooter F2 Plus Elektromos rollert nyer.
Közönségszavazás: A legjobb beküldött plakát közönségszavazásra kerülnek. A közönségdíjas plakát beküldője 1 Amazon Kindle 2022, 16 GB, fekete Ebook olvasót nyer.

Eredményhirdetés

• A győzteseket email-ben értesítjük, a nyeremény átadásáról fotó készül, amelyeket a győztes pályamunkákkal együtt megosztunk a social felületeinken.

• Minden versenyző oklevelet kap.

Pályázat beküldése

The competition has ended, thank you for your interest! | A verseny lezárult, köszönjük az érdeklődést!
GEN.:2024.07.18. - 13:28:05