Tudományos-Szakmai Konferencia

Meghívó a Pécsett 2020. november 5-6. között megrendezésre kerülő konferenciára.

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara ebben az évben ünnepli 50 éves jubileumát, mely alkalmából 2020. november 5-6-án tudományos-szakmai konferenciát szervezünk Változás, újratervezés és fejlődés – Az üzleti, egyetemi és szabályozói szerepek változó lehetőségei a globális változásokhoz történő alkalmazkodásban címmel.

A konferencia lehetőséget ad arra, hogy az utóbbi évtizedben kitapinthatóvá vált globális tendenciák (klímaváltozástól, a digitalizáción át, a kifeszített ellátási láncok sérülékenységéig) üzleti életre, felsőoktatásra és a szabályozókra, döntéshozókra gyakorolt hatásait, az azokhoz való alkalmazkodás lehetőségeit a szakami közösségünk megvitassa.

A konferenciával kapcsolatos részleteket a felhívásban találja, előadással jelentkezni az alábbi linken lehet.

A konferencián tisztelettel várjuk akár az előadók, akár a hallgatóság sorai között.

A konferencián való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. További információ oldalunkon olvasható.

GEN.:2024.07.27. - 12:27:47